.

.

tklpehg Жени Мода Еднобоен Плетен Џемпер Fall Зима Топол Џемпер Мода V-Вратот Џемпер Обични Лабави Врвови Со Долги Ракави Пуловер Џемпери Каки М

tklpehg Жени Мода Еднобоен Плетен Џемпер Fall Зима Топол Џемпер Мода V-Вратот Џемпер Обични Лабави Врвови Со Долги Ракави Пуловер

DEN 3.00
Износ

Џемпер За Жени Секојдневен Есенски Џемпер За Жени Трендовски Плетен Џемпер Со Пуловер Основни Есенски Врвови За Жени Симпатичен Џемпер Пар Без Напор Со Блејзер, Панталони, Здолништа, Чизми или Потпетици за Моден Изглед. Трендовски Џемпер Со Желка За Жени Е Претпочитан За Дома, Секојдневно, Училиште, Работа, Состанок, Излегување, Канцеларија, За Сите Случајни Или Свечени Прилики.Моден Плетен Џемпер Дами Елегантен Џемпер Џемпер Жени Fall Моден Џемпер Жени БИЗНИС Канцеларија ЏЕМПЕРИ ПОВОД-Коктел / Свадба Гостин / Дипломирање Партија / Формална / Дневна Облека / Работа / Канцеларија / Партија / Клуб / Матурска / Коктел / Одмор / Фотосесија / Нова Година Подарок / Подарок / Одмор / Божиќ Подароци / Денот На Благодарноста / Вечера / Отворено / Вечер партијапроизвод информации : Сезона : Пролет ,Fall ,Зима : жени,Девојки Прилика : Секојдневно, Секојдневно, Забавно : Формално / Модно / Секојдневно / ЕЛЕГАНТНО Дебелина : Стандардно Како Да Се Мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Сушење Линија Табела : Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94" Ракав : 53см/20.87 "Должина : 67.5 см/26.57" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 54см/21.26" Должина : 69см/27.17 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 55см/21.65" Должина : 70.5 см/27.76 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 56cm/22.05" Должина : 72cm/28.35 " Големина Шема : Ние Сме азиски големина, Големина работи мали,Препорачуваме 1-2 големина до.(Тоа ќе биде поудобно.). Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ви го решиме. СООДВЕТЕН СТИЛ : Џемпер Со Еднобојна Боја Лесно може да Ја Надополни Вашата Есенска Облека За Моден Стил, Лесен за Облекување Нагоре и Надолу. Спарете Со Фармерки, Хеланки, Здолништа, Чизми, Патики, Потпетици, Без Разлика Дали Одите На Забава, Состанок, Дружење Со Пријател Или Секојдневна Работа, Тоа Може Да Ги Задоволи Сите Ваши Потреби. Гроздобер ОБИЧНИ ЏЕМПЕРИ : Класичниот Моден Џемпер е Неопходен Предмет за Вашата Есенска Гардероба. Блузи Со Долги Ракави За Жени / Жени Паѓаат Мода/ Џемпери За Вратот На Екипажот/ Преголеми Врвови За Џемпери/ Лабава Фитинг Блуза/ Џемпери За Жени Облечени Секојдневни/ Ребрести Врвови. Повод : Класични женски џемпери блузи, погодни за дами и тинејџерки, лесни за спарување со палто, елек, јакна, надворешна облека, фармерки, хеланки и фустан, погодни за различни прилики како секојдневно носење, работа, домашна облека, училиште, шопинг, на отворено, парк, излегување, излегување, забава итн. Совети : рачно / машинско перење со ладна вода препорачано, машинско перење препорачано со вреќа за перење, не избелувајте, не пеглајте, висат или линија за сушење. Жени Обични Џемпери Со Долги Ракави Меки Лабави Плетени Пуловери V Вратот Преголеми Туника Џемпер Врвови.

R

Им се допаѓа и на купувачите