.

.

Плод На Разбојот Топлинска Долна Облека За Женски Вафли, Виолетови Денови Хедер, Средно

Плод На Разбојот Топлинска Долна Облека За Женски Вафли, Виолетови Денови Хедер, Средно

DEN 238.08
Износ

Ако деновите стануваат пократки, и треба да слоевите нагоре и да се спакувате, земете мека, топла термална долна облека од брендот на кој знаете дека можете да му верувате. Плод На Разбоите Топлинска Екипа За Женски Вафли Е Мека поли/памучна мешавина од вафли што ја отстранува влагата и обезбедува изолација и топлина. Ја задржува топлината, се спротивставува на намалувањето, па дури и има малку истегнување за подобро вклопување. Ребрестите манжетни имаат допир на спандекс, така што тие остануваат цврсти на вашите зглобови за да го задржат студот, а линијата на вратот на екипажот е бесплатна за удобност без чешање. За комплетната облека, задолжително проверете Го И Плодот На Разбоите На Дното На Женската Термална Долна Облека. Со овие термали, ќе останете здрави до пролет. Машина за перење; 80% полиестер; 20% памук. Плодот на Разбојот е роден во 1851 година кога браќата Бенџамин и Роберт Најт ја купиле својата прва мелница и почнале да произведуваат памучна ткаенина и текстил во Ворвик, Род Ајленд. Како еден од најстарите брендови во светот, Плодот на Разбојот е синоним за обезбедување квалитет, вредност и стил. Останувајќи верни на нашите корени и блиску до нашето наследство, нашите колекции се автентични, безвременски И непогрешливо Плод на Разбојот. 80%Полиестер, 20% памук. Увезени. Машинско Перење. Топла вафли топлинска екипа врвот за ладно време. Мека памучна/поли ткаенина се спротивставува на намалувањето. Ја отстранува влагата за да ви биде удобно. Ја задржува топлината за да ве стопли.

R

Им се допаѓа и на купувачите