.

.

Жени Обични Пуловер Дуксери Букви Отпечатоци Жици Дуксери Вратот На Екипажот Долг Ракав Лабави Топли Врвови Со Џеб Жолта XL

Жени Обични Пуловер Дуксери Букви Отпечатоци Жици Дуксери Вратот На Екипажот Долг Ракав Лабави Топли Врвови Со Џеб Жолта XL

DEN 271.84
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Американски Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (1954xl)[Големина табела] : големина : м сад : 4 велика британија : 8 ЕУ : 34 биста : 112СМ/44.09" ракав : 48см/18.90" Должина : 59см/23.23" . Големина : Л САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 49см/19.29 " Должина : 61см/24.02". Големина : XL САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 50cm/19.69 " Должина : 63cm/24.80". Големина : XXL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 51cm/20.08 " Должина : 65cm/25.59"Женски Симпатична Дуксер Каваи Долги Ракави Качулка Памук Пуловер Блузи за Тинејџерски Девојкиthетска Облекакарактеристики : материјал погоден за Кожата 73.3% памук 26.7% полиестер. Материјалот е лесен и дише, што го прави повеќе пријателски за кожата и удобен за носење.Удобен Материјал памук,полиестер и спандекс,материјалот е густ и удобен, ве загрева во fall И зимадобар Уникатен И симпатичен дизајн за жени и тинејџерки, забавен и значаен подарок одличен sweетски дуксер со дуксер. Исто така одлично како подарок за родендени, Божиќ, Нова Година и други празници!Поводот Може да се комбинира со секојдневна облека како што се секојдневни панталони, здолништа, шорцеви, хеланки, панталони за џогирање, јога панталони итн. Погоден за секојдневна облека, плажа, забава, клуб, улица, спортови на отворено, секојдневно носење. Погоден е и за сите сезони во годината. Овој Секојдневен Пуловер Дуксери Е Идеален Избор Во Вашата Гардероба.Забелешка Нежно миење раце или машинско перење. Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви обезбедиме услуга.Сезона : Fall, Зима Пол : Женаматеријал : Тип На Полиестерподаток : Должина На Ракавот За Печатење : Долга Јака : Дебелина На Дуксерот : Стандардни Карактеристики На Функциите,Отпечатоци Од Букви,Врат На Екипажот, Лабави Дуксери За Жени. ①Натпревар плус големина туника дуксери, совршена должина за покривање на задникот и лесен за носење со хеланки/слаби фармерки. ①Повод дека женските врвови се погодни за секојдневни, патувања, дома, датум, забава, работа, шопинг. €Големина : m,L, XL, XXL. ●Инструкции за нега+ Машинско Перење Ладно / Не Избелувајте / Исушете ниско.

R

Им се допаѓа и на купувачите