.

.

Вини Пух Во Боја Блокиран Графички Пуловер Дуксер

Вини Пух Во Боја Блокиран Графички Пуловер Дуксер

DEN 2.33
Износ

Тимот Вини целиот пат! Шарениот Дуксер Од Руно Вини Пух е токму она што ви треба за да го започнете денот во удобен, секојдневен стил. Со разновидна атмосфера, овој дуксер блокиран во боја нуди смел изглед и пријатно чувство. Совршен за мрзливи денови! Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина М. Фит : Опуштено. Деколте : Врат На Екипажот, прикачена хауба со врвка за влечење. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долги ракави со ребрести манжетни; графички на левиот ракав. Џебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : Ребрести полите; сплит шема блокирана во боја; графика напред. - Дизни, Сите Права Се Задржани. Вини Пух Графички Руно Дуксер За Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите