.

.

лупсун Летна Заштеда Облека За Женски Зимски Врвови За Дуксери, Женски Лежерни Лабави Врвови Со Печатени Туники Со Долги Ракави Чипка Панел Плисирани Маици Блузи

лупсун Летна Заштеда Облека За Женски Зимски Врвови За Дуксери, Женски Лежерни Лабави Врвови Со Печатени Туники Со Долги Ракави

DEN 284.96
Износ

Женски Секојдневен Лабав Долг Ракав Печатени Туника Блузи Чипка Панел Плисирани Маици Блузикарактеристики : Карактеристики : Обични Врвови, Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен Материјал За Блуза : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Дизајнот го прави повеќе секси и привлечен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерподаток : Печатена Јака : Тркалезен Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина на Ракавот : долг Ракав Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвни Женски Обични Отпечатени Туники Со Долги Ракави Чипка Панел плисирани Маици Блузи. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Материјал од ткаенина : материјалот е лесен, мазен, мек и флексибилен и материјал за брзо сушење. Совршен за секојдневни и други прилики во aut, зима и пролет, лесен за спарување со фармерки, шорцеви и слаби хеланки. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава. Погоден За зимско и есенско носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите