.

.

Божиќен Бод Преголеми Дуксери Женска Машка Облекаesетски Бод Качулка Јакна Детски Дуксер Џеб Пуловер Зимски Врвови Џемпер Стил 4

Божиќен Бод Преголеми Дуксери Женска Машка Облекаesетски Бод Качулка Јакна Детски Дуксер Џеб Пуловер Зимски Врвови Џемпер Стил

DEN 431.84
Износ

Детали За Производот.Пол : Машки/Женски/Детски Големини : Деца : 100-170. Возрасен : S-8 XLMaterial : 88% полиестер + 12% спандекс, еластичен, удобен и издржлив, мек и удобен стил : шема за слободно време : Grinch Fit : должина на Лабавиот Ракав : долг ракав : 3 D насекаде печатење, преден џеб од кенгур, тип на качулка со врвка : Качулкаокација : Божиќна Забава, Празнична Забава, Секојдневна Облека, Дневна, Канцеларија, плажа, забава, клуб, бар, одмор, одмор, улично носење рачно перење, перење во машина температурата на водата не надминува 30 степени, не впивајте.Боите може да варираат на различни уреди за гледање.Сите фотографии се направени во натура, ве молиме споредете ја деталната големина со вашата пред да ја купите.Ако се двоумите помеѓу големини, предлагам да ја изберете поголемата. Совршен за fall, пролет, зима, ладни вечери и утра. Достапни Големини Деца 110-170 И Возрасни С-8ХЛ. БОД 3Д Качулка.

R

Им се допаѓа и на купувачите