.

.

Нови Пристигнувања Женски Дуксери Лабави Дуксери Женски Преголеми Дуксери Пуловер Дуксери Џемпери Од Руно Долг Ракав Со Џебови Зимски Есенски Тимови На Морнарица

Нови Пристигнувања Женски Дуксери Лабави Дуксери Женски Преголеми Дуксери Пуловер Дуксери Џемпери Од Руно Долг Ракав Со Џебови

DEN 1.33
Износ

Женски Преголеми Дуксери Пуловер Дуксери Џемпери Од Руно Долг Ракав Со Џебови Зимски Есенски Тимови. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестер Бои : Навиза : Должина На Ракавот : Долги Ракави : Тркалезно Деколте : Цврста Дебелина : Тинстил : Слободно Време, Лабава Сезона : Пролет/Fall/Зима Пригода : вклучен Дневен/Секојдневен/Пакет На Плажа : 1 Дуксери / Дуксери . Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ●Дуксери За Дозвола За Жени : Облека За Fall Зима За Жени; Лабави Дуксери За Пуловер ; Обични Врвови За Туника ; Дуксери за Пуловер за Слободно време. ●Женски Дуксери тип : дуксери за жени; дуксери за жени плус големина; пуловер дуксери за жени; лесни дуксери за жени. ●Женски Дуксери Дуксери 2023 Материјал : Полиестер, ткаенината е мека, удобна и растеглива. Овие жени паѓаат врвови 2023 секојдневно, може да се мијат со машина и брзо се сушат, се допира ладно, што е погодно за Облекување Во Пролет /Fall/Зима. ①Дуксери За Жени : есенски дуксери за жени ; женски дуксери; дуксери за жени плус големина. ● Женски Дуксери Q : Кружен Дуксер Со Деколте, Качулка Со Долги Ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите