.

.

Ballsfhk Женски Моден Секојдневен Печатен Дуксер Долг Ракав Со Џеб Кардиган Јакна Патент Капут

Ballsfhk Женски Моден Секојдневен Печатен Дуксер Долг Ракав Со Џеб Кардиган Јакна Патент Капут

DEN 271.84
Износ

Големина : С Биста : 118см/46,46" Рамо : 60см/23,62" Ракав : 51см/20,08" Должина : 68см/26,77"Големина : М Биста : 126см/49,61" Рамо : 62см/24,41" Ракав : 53см/20,87" Должина : 70см/27,56"Големина : Л Биста : 134см/52.76" рамо : 64см/25.20" ракав : 55см/21.65" должина : 72см/28.35"големина : xl биста : 142см/55.91" рамо : 66см/25.98" ракав : 57см/22.44" должина : 74см/29.13"големина : xxl биста : 150см/59.06" рамо : 68см/26.77" ракав : 59см/23.23" должина : 76см/29.92"4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација3. Тоа е најдобриот избор за подарување подароци : соодветен метод за перење големина : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење опис1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.Ќе добиете : 1 х женска топокација : Секојдневен, Стил : секојдневен2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.Тип на шема : печатење пол : Женски5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не имајте предвид дебелина : Стандардна Должина : Обичен Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс 100% Полиестер. Увезени. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА. Есенскиот Дуксер Секојдневен Стил Е Совршен За Повеќето Дневни Прилики, Работа, Училиште, На Отворено, Вежбање. Овие дуксери лесно се комбинираат со секојдневни атлетски панталони, џогери и панталони со широки нозе за секојдневен спортски изглед или совршени со шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање моден и шик изглед во пролет, fall и зима. Тоа е идеален избор во вашата гардероба. Одговара на се и никогаш не излегува од мода.

R

Им се допаѓа и на купувачите