.

.

Копче за време и време на време на женското копче со качулка, големини XS-3XL

Копче за време и време на време на женското копче со качулка, големини XS-3XL

DEN 3.33
Износ

Земете страница од неговиот случајен плакар и повлечете ја оваа опуштена кошула со фланел со качулка од време и TRU. Меки и пријатни за лесни денови надвор или лежејќи на каучот, со полите на кошулата што може да се носат затегнати или неоткриени и предниот дел од копчето што изгледа одлично слоевит и отворено или соло и затворено. Само на. Материјал : тело : 100% памук; Худ : 56% памук/44% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : прикачен аспиратор со влечење. Затворање : Затворање на предно копче надолу. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : Мека ткаенина од фланел; Jerseyерси плетена аспиратор; Кошула полите. Копче за женско копче надолу со качулка фланелна кошула од време и Тру. Материјал : тело : 100% памук; Худ : 56% памук/44% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : прикачен аспиратор со влечење. Затворање : Затворање на предно копче надолу. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : Мека ткаенина од фланел; Jerseyерси плетена аспиратор; Кошула полите. Копче за женско копче надолу со качулка фланелна кошула од време и Тру. Материјал : тело : 100% памук; Худ : 56% памук/44% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : прикачен аспиратор со влечење. Затворање : Затворање на предно копче надолу. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : Мека ткаенина од фланел; Jerseyерси плетена аспиратор; Кошула полите. Копче за женско копче надолу со качулка фланелна кошула од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите