.

.

Ниуер Дами Пуфер Јакна Палто Со Долги Ракави Еднобојна Надворешна Облека Дуксери Долу Јакни Со Качулка Вратот Роза Црвена XL

Ниуер Дами Пуфер Јакна Палто Со Долги Ракави Еднобојна Надворешна Облека Дуксери Долу Јакни Со Качулка Вратот Роза Црвена XL

DEN 431.84
Износ

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Пуфер Јакна, Зимско Топло Палто За Надворешна Облека, Патент Кардиган Јакна Тип На Шема : Еднобојна,Обична Боја : Црна,Сина,Зелена,Виолетова,Црвена,Жолта(По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестернеклин : Ѓердан Со Качулка : Должина на колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Боја За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Воumn и Зима!3. Карактеристика : Оваа Пуфер Јакна е опремена со Врат Со Полиестерска Качулка, Еднобојна, Патент, Долги Ракави и Во Секојдневна И Лабава Кардиганска Јакна, Палто Со Патент За Fall, Зима и Порано Пролет.4. Повод : Погоден За Секојдневен, Дневен, Одмор, Кампување, На Отворено, Скијање, Канцеларија итн. Совршен За Пролет, Fall и Зима, само спарете се со хеланки, слаби фармерки и чизми за шик изглед!Содржина на пакетот : 1 Х Женска Јакна (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Зимски Топла Пуфер Јакна, Женски Зимски Палта, Лесна Еднобојна Облека. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Женска Пакувана Јакна Со Целосен Патент, Топол Лесен Зимски Капут, Долга Качулка Со Качулка, Секојдневни Модни Кардигански Јакни. Повод-Нашата Облека Погодна за Секојдневна Облека, Работа на Отворено, Патување, Возење Велосипед, Пешачење. Риболов, Кампување. Задолжително За Вашата Гардероба Во Пролет ,umn и Зима. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите