.

.

Без графички графички худи на јуниори, големини XS-XXXL

Без графички графички худи на јуниори, големини XS-XXXL

DEN 192.00
Износ

Време за секојдневно освежување? Започнете без графички минерали за миење на графикони. Оваа пријатна худи е направена во минерално минерално руно и има корисен џеб за торбичка, долги ракави и преголема вклопување што го прави совршен да се спари со хеланки. Доволно удобно за да легнувате дома, доволно стилски за обични излегувања, тоа е опуштениот изглед што го баравте. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено и преголемо. Деколте : екипаж; прикачен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Држете долги ракави на рамо со манжетни со ребрести. Ockебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : графички однапред; низ минерално миење; ребрести полите; Супер-меко чувство. Графички худи за јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите