.

.

Женски Лесни Пуловер Раглан Дуксери Со Дуксери-Секојдневни Дуксери Со Долги Ракави За Fall И Зима Спојување Розови Женски Дуксери СО Врвна Големина XL

Женски Лесни Пуловер Раглан Дуксери Со Дуксери-Секојдневни Дуксери Со Долги Ракави За Fall И Зима Спојување Розови Женски Дуксери

DEN 272.96
Износ

Гузом Женски Лесен Пуловер Дуксери Раглан Худи-Секојдневни Дуксери Со Долги Ракави Со Fall и Зима Спојување Розови Женски Дуксери СО Врвна Големина XLGUZOM е сеопфатна прекугранична продавница за е-трговија која главно се занимава со дуксери И Дуксери за категории женски производи. Овде не само што Можете да купите Женски Лесни Пуловер Раглан Дуксери И други квалитетни производи по најприфатлива цена. Во исто време, исто така можете да пребарувате за други производи од нашата продавница во форма на "бренд име + клучен збор" (НА пример : Гузом Жени Екипажот Вратот Основни Дуксери).Тековните категории на производи најчесто се пребаруваат за клучни зборови.Женски Лесни Пуловер Раглан Дуксери, Розови Женски Дуксери, Големина XL Женски Лесен Пуловер Раглан Дуксери Забелешка : Купете повеќе парчиња за подобра цена!!!. Женски лесен Пуловер Раглан Дуксери Со Дуксерикарактеристики : 1. Карактеристики : секојдневни врвови,Секојдневна облека, долги ракави, моден дизајн. 2.Материјал : Полиест, изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен, мек и удобен. 3. Стил : овој врв може да се носи со јакна или сам по себе, со фармерки, шорцеви, фустани, потпетици или станови, што сакате. 4. Повод : Секојдневен, Секси, Дневен, Роденден, Запознавање, Танцово Шоу, Забава, Свадба, Работа, Клуб, Домашен Одмор итн. Погоден за сите сезони. 5. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно перење во ладна вода или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете на воздух. Нашата облека е наменета За Азијци, што значи помали Од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, можете да ја најдете на нашата слика или опис. Сезона : Зимски Пол : Женска Прилика : Дома,Дневен Стил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Долги Ракави : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови. Предмет клучни зборови : Женски Лесен Пуловер Раглан Дуксери Со Дуксери, Розови Женски Дуксери, Големина XL. Судадерас лигерас кон капуча Раглан пуловер пара мујер. Жени Плус Дуксери И Дуксери на Продажба. Јуниори Плус Дуксери И Дуксери Се Занимава. Женски Тренингот Дуксери На Дозвола.

R

Им се допаѓа и на купувачите