.

.

симоидна Женска Мека Качулка Со Предни Џебови-Цврсти Дуксери Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Денот На Вљубените Fall И Зима Обични Каки Женски Дуксери Со Врвна Го?

симоидна Женска Мека Качулка Со Предни Џебови-Цврсти Дуксери Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Денот На Вљубените Fall И Зима

DEN 639.84
Износ

симоидна Женска Мека Качулка Со Предни Џебови-Цврсти Дуксери Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Денот На Вљубените Fall И Зима Обичните Каки Женски Дуксери Со Врвна Големина Msymoid е сеопфатна прекугранична продавница за е-трговија која главно се занимава со дуксери И Дуксери за категории женски производи. Овде не само Што Можете да купите Женски Меки Дуксери Со Предни Џебови и други квалитетни производи по најприфатлива цена. Во исто време, исто така можете да пребарувате за други производи од нашата продавница во форма на "бренд име + клучен збор" (на пример : симоидни Жени Екипажот Вратот Основни Дуксери).Тековните категории на производи најчесто се пребаруваат за клучни зборови.Женски Мек Дуксер Со Предни Џебови, Каки Женски Дуксери, Големина М Женски Мек Дуксер Со Предни Џебови Забелешка : Купете повеќе парчиња за подобра цена!!!. Женска Мека Качулка Со Предни Џебовикарактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови ,Врв За Печатење,Краток Ракав, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна и Пролетна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер. лесен мек и удобен. 3.Повеќе секси и привлечни за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Стил : Секојдневен,должина На Ракавот : Целосен Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Врвови. Предмет клучни зборови : Женски Мек Дуксер со Предни Џебови,Каки Женски Дуксери На Врвот,Големина М.На Продажба. Женски Клуб Џерси Дуксер.

R

Им се допаѓа и на купувачите