.

.

Злекејико Мажи Жени Писмо Графички Качулка Печатење Со Качулка Јака Со Долги Ракави Врвови На Дуксери

Злекејико Мажи Жени Писмо Графички Качулка Печатење Со Качулка Јака Со Долги Ракави Врвови На Дуксери

DEN 1.67
Износ

Сезона : Есенска Зима. Пол : Мажи и жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Целосна. Јака : со качулка. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Х женски дуксерпуци Куќа Куќа Со Надворешна Куќа Влечки Отворен Пети Патент Туника Симпатична Папучи Табела : . Големина : С САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 110см/43.31" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 62см/24.41" Должина : 69см/27.17"Големина : М САД : 14 ЕУ : 44 БИСТА : 116см/45.67" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 63см/24.80" Должина : 70см/27.56"Големина : л сад : 16 еу : 46 биста : 122см/48.03" рамо : 50см/19.69" ракав : 64см/25.20" должина : 71см/27.95"Големина : xl сад : 18 еу : 48 биста : 128см/50.39" рамо : 51см/20.08" ракав : 65см/25.59" Должина : 72см/28.35"големина : Xxl us : 20 еу : 50 биста : 134см/52.76" рамо : 52см/20.47" ракав : 66СМ/25.98" должина : 73см/28.74" € натпревар q машкиот дуксер е лесен и Може Добро да се совпадне со фармерки и во целина. ①Материјал е Изработен од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка.

R

Им се допаѓа и на купувачите