.

.

Џулик Женски Долги Ракави Патент Со Качулка Палто Обични Лабави Врвови На Јакна

Џулик Женски Долги Ракави Патент Со Качулка Палто Обични Лабави Врвови На Јакна

DEN 3.33
Износ

Поставува Цврста Боја Со Качулка Долг Ракав Тенок Слој. Карактеристики На Производот : . Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип Ракав : Редовни. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Памучна Постелнина. Модел : Цврст. Затворање : Поштенски. Повод : Повик. Акценти : Џебови. Сезона : Пролет/Aut. Оддел : Жени. Тип На Големина : Редовно. Стил На Јака : Со Качулка. Карактеристики : Џебови. Нега На Облека : Машина За Перење. Надворешна Обвивка Материјал : Полиестер. Качулка : Да. Стил : Основна Јакна. Дебелина : Тенко Лето. Тип : Палто. Должина На Облека : Редовна. Должина На Јакна/Палто : Редовно. Држава : Нова Цврста Боја. Затворање На Патент. Со Џебови. Широко Лабаво Вклопување. Секојдневен И Дневен.

R

Им се допаѓа и на купувачите