.

.

Женски Палта И Јакни Со Плус Големина Fall Winter Зимски Палта Божиќна Качулка Дуксери Со Долги Ракави Пуловери Капки Раменици Големи Дуксери Женски Врвови

Женски Палта И Јакни Со Плус Големина Fall Winter Зимски Палта Божиќна Качулка Дуксери Со Долги Ракави Пуловери Капки Раменици

DEN 479.36
Износ

ЕЛФИНДЕА Жени Плус Големина Палта 2Х. Материјал : Полиестер. Повод : Палтата Се Погодни За Секојдневно Носење,Одмор,Канцеларија,Забава И Одмор Итн. Висококвалитетен Материјал : Палтата Се Изработени Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина И Не Се Лесни За Бледнеење. Специјален Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакани Од Луѓето,Палтата Се Неопходни За Жените 2023 Година. Совршен Подарок : Овие Палта Се Толку Совршени. Можете Сами Да Ја Носите Или Да Им Ја Подарите На Вашите Најблиски Или Пријатели. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

R

Им се допаѓа и на купувачите