.

.

Јубатуо Женски Кардиган Женски Моден Секојдневен Печатен Дуксер Долг Ракав Со Џеб Кардиган Јакна Патент Дуксер Кардиган За Жени Зелена Л

Јубатуо Женски Кардиган Женски Моден Секојдневен Печатен Дуксер Долг Ракав Со Џеб Кардиган Јакна Патент Дуксер Кардиган За Жени

DEN 1.33
Износ

Женски Моден Секојдневен Печатен Дуксерumn Зима Руно Кардиган Јакна Со Долги Ракави Патент Качулка Јакна Зелена Лдескрипција1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекспатер тип : стил на печатење : обична должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size Bust Shoulder Sleeve Length S118cm/46.46"60cm/23.62"51cm/20.08"68cm/26.77"M126cm/49.61"62cm/24.41"53cm/20.87"70cm/27.56"L134cm/52.76"64cm/25.20"55cm/21.65"72cm/28.35"XL142cm/55.91"66cm/25.98"57cm/22.44"74cm/29.13"XXL150cm/59.06"68cm/26.77"59cm/23.23"76cm/29.92" Елегантен и разноврсен : нашиот женски кардиган е совршен додаток на секоја облека, обезбедувајќи елегантен и разноврсен стил кој лесно може да се облече нагоре или надолу. Подгответе се да ги свртите главите со оваа модерна гардероба. Материјали со врвен квалитет : Изработени со висококвалитетна ткаенина, нашиот кардиган обезбедува и удобност и издржливост. Мекиот и дише материјал ве одржува пријатни и стилски во текот на целиот ден, што го прави совршен за секојдневно носење или специјални прилики. Бескрајни опции за стилизирање : со својот отворен преден дизајн, овој кардиган нуди бескрајни можности за слоевитост и додаток. Спарете го со фармерки и маица за секојдневен изглед или облечете го со здолниште и потпетици за ноќно излегување. Изборот е ваш!. Лесна нега и одржување : Нашиот кардиган е дизајниран да биде ниско одржување, овозможувајќи ви да потрошите помалку време на перење и повеќе време да уживате во денот. Едноставно фрлете го во машината за перење за брзо и практично чистење. Толку е лесно!. Загарантирано задоволство на клиентите : ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти најдобро можно искуство за купување. Ако имате какви било прашања или грижи, нашиот пријателски тим за услуги на клиентите е секогаш тука да ви помогне. Купувајте со доверба знаејќи дека вашето задоволство е наш врвен приоритет.

R

Им се допаѓа и на купувачите