.

.

Апепал Женска Мода Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Вратот На Екипажот Графички Дневни Градиентни Крпеница Со Долги Ракави Печатени Врвни Дуксери Светло

Апепал Женска Мода Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Вратот На Екипажот Графички Дневни Градиентни Крпеница Со Долги

DEN 239.84
Износ

Карактеристики : . Овој печатен врв е изработен од мека и лесна ткаенина, што ве прави поудобни за носење. Карактеристики : долги ракави, тркалезен врат, лабав, долг разгорен раб, печатење без позиционирање, симпатичен дизајн на цртани филмови. Совршен со фармерки или хеланки; погоден за секојдневен живот, забави, плажа, одмор, канцелариски прилики. Стил : флексибилен, елегантен и модерен. Рачно миење во ладна вода / закачете суво или суво. Содржина на пакетот : 1 х дами врвот. Информации за производот : . Сезона : Aut/Пролет/Зима/Лето. Пол : Жени . Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Јака : Со Качулка. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1xwomenени Врвови. Табелата Со Големини е како што следува : Големина : С Биста : 110см/43.31" Рамо : 55см/21.65" Ракав : 50см/19.69" Должина : 67см/26.38" . Големина : М Биста : 116см/45.67" Рамо : 56см/22.05 "Ракав : 51см/20.08" Должина : 68.5 см/26.97". Големина : Л Биста : 122см/48.03 "Рамо : 57см/22.44" Ракав : 52см/20.47 "Должина : 70см/27.56". Големина : XL Биста : 128cm/50.39" Рамо : 58cm/22.83 "Ракав : 53cm/20.87" Должина : 71.5 cm/28.15". Големина : 2xl Биста : 136cm/53.54" Рамо : 59cm/23.23 "Ракав : 54cm/21.26 " Должина : 73cm/28.74". Големина : 3 XL Биста : 144cm/56.69" Рамо : 60cm/23.62 "Ракав : 55cm/21.65" Должина : 74.5 cm/29.33". Големина : 4 XL Биста : 152cm/59.84 "Рамо : 61cm/24.02" Ракав : 56cm/22.05 "Должина : 76cm/29.92". Големина : 5 XL Биста : 160cm/62.99" Рамо : 62cm/24.41 "Ракав : 57cm/22.44" Должина : 77.5 cm/30.51 " Материјал : Памук и полиестер, лесен, мек и дише,ве одржува топло во fall и зима. Дизајн : Преголем дуксер, јака за рамо, мало истегнување, џемпер со долги ракави, есенски тимови за жени, мода и секојдневен стил, постава од руно, внатре е густа и навистина мека, стандардна големина, дуксер што оди со се. Натпревар : Дуксерот Со Пуловер Обложен Со Руно лесно се комбинира со секојдневни панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во fall и зима. Можете исто така да одговарате на се што сакате внатре,како резервоар, кроп топ, елек, итн. Прилика : Оваа Fall Модни Дуксери за жени, погодни за секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, fall и зима. Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство. Совети : ве Молиме погледнете ја нашата Табела Со Големини пред да нарачате (НЕ ТОПЛА ГОЛЕМИНА). Сите други прашања, ве молиме контактирајте не.

R

Им се допаѓа и на купувачите