.

.

Фестивали Дозвола

Фестивали Дозвола

DEN 255.84
Износ

Опис1.Материјал : женскиот фустан е изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, фустан од гардероба, лесен за облекување или соблекување, удобен фустан, можете да носите еден цел ден.2. Повод : овој секојдневен фустан со маица е совршен за секојдневно, на плажа, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Толку е случајно што може да земете дополнително прикривање! Овој женски секојдневен лабав фустан е достапен во различни цврсти за да одговараат на вашиот личен стил.3. е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема многу да се промени, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Прилика : Секојдневен Материјал : Тип На памучна шема : Цврст стил на боја : секојдневен, сексил должина : Долга Облека : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Миење Раце и перење машини што ќе добиете : 1 женски фустан Овие женски фустани се изработени од мек, еластичен и лесен материјал, удобен за допир и носете. Цветниот Принт е жив, но случаен. Цветниот принт на секој фустан може да биде различен, но тие дефинитивно се направени од иста ткаенина. Кружен врат,кратки ракави,должина на подот,еластична на половината,не наредени,макси фустани, секојдневен основен стил. Плажа/секојдневен/дипломирање или роденденска забава/датум ноќ/забава/вечера/клуб/свадба/куќа итн. Тие се совршени за пролет и пролет,дури и лето во затворен простор. Тоа е убав подарок за дами, јуниори или тинејџерки.

R

Им се допаѓа и на купувачите