.

.

Женски Дуксери Дуксер Со Патент Женски Графички Дуксер На Екипажот

Женски Дуксери Дуксер Со Патент Женски Графички Дуксер На Екипажот

DEN 230.72
Износ

❀ Материјал : 95%Полиестер+5%Спандекс, ткаенината има малку истегнување,мека лесна качулка удобна за носење.Лесно спарете го со фармерки, слаби панталони, хеланки за секојдневен секојдневен изглед. Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка, сопруга, пријателка. Совршен за секојдневен, забава, запознавање, ноќно излегување И секојдневно носење Лесно спарете го Со фармерки, слаби панталони, хеланки за секојдневен секојдневен изглед. жени обичен пуловер женски пуловер дуксер со пруги преголем џемпер плус големина плетени врвови со долги ракави пуловер дуксери за жени дуксери за жени пуловер пуловер џемпер за пуловер жени секојдневно копче v дуксери за вратот преголем пуловер дуксер со качулка со качулка со џебови пуловер градници за жени преголем пуловер со половина патент црн пуловер качулка женски пуловер џемпери розова кралица женски џемпери 2 парче облека во собата долг ракав копче плете пуловер џемпер врвот и широк нога панталони дуксер.

R

Им се допаѓа и на купувачите