.

.

Без граници на пуканки на јуниори

Без граници на пуканки на јуниори

DEN 192.00
Износ

Кул текстура на пуканки и лежерен, опуштено вклопување не прави качулка за граници омилен за сезоната. Лизгајте го овој супер мек врв со вашите омилени фармерки и направете случајно во стил! Исклучиво на. Материјал : 71% полиестер/29% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : Ребреста V-врата со прицврстен аспиратор. Затворање : Стил на пулвер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребрести. текстура; ребрести полите. Попс од јуниори од не граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите