.

.

Без граници на корсети од половината на јуниори со долги ракави

Без граници на корсети од половината на јуниори со долги ракави

DEN 1.33
Износ

Трендовски, ласкав и удобно .. што не треба да се сака за без никакви граници на корсет-половината? Спарете го со бели патики за нов обичен ден фајл или потпетици за ноќна ноќ. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : мини фустан; 33" долг од центарот на задниот врат за големина M. Затворање : Стајлинг на влечење. Ракави : Долги со рамења на капки. Ockебови : Ништо. Карактеристики : прикачен аспиратор со врзана вратоврска; Опремена половината во стил на корсет; заоблен полите. Косет-ваистички фустан на јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите