.

.

Женски Секач & Бак Белата Јужна Флорида Булс Доблест Еко Пике Полу-Поштенски Ракав Пуловер Качулка

Женски Секач & Бак Белата Јужна Флорида Булс Доблест Еко Пике Полу-Поштенски Ракав Пуловер Качулка

DEN 2.67
Износ

Оваа удобна, Лесна Доблест Еко Пике Половина Патент 3/4 Ракав Пуловер Качулка е совршена за љубител На Бикови Од Јужна Флорида како вас. Одликувајќи се со јасна графика и полиестерска ткаенина, оваа Јакна За Сечење И Бакар сигурно ќе биде омилена во вашиот плакар. Додадете ја оваа слатка надворешна облека во вашата колекција Бикови Од Јужна Флорида денес. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. 3/4 Должина ракав. Официјално лиценциран. Со качулка. 1/2-Поштенски. Машинско перење. Материјал : 95% Полиестер/5% Спандекс. Долг ракав. УПФ 25+ Ув Заштита од Сонце. Увезени. Патент плакета со качулка. Отстранување на влага. Марка : Секач & Бак. Полу-затворање на патент. Везена графика.

R

Им се допаѓа и на купувачите