.

.

Без граници на тунични туники на јуниори од јуниори

Без граници на тунични туники на јуниори од јуниори

DEN 192.00
Износ

Опуштете се во стил без преголема туника на качулка. Пријатното руно и факсот на Шерпа, наречен аспиратор, ќе ве одржувате топло топло и да изгледате добро цела сезона. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Преголема. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги со ребрести манжетни. Ockебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : прикачен аспиратор со влечење; подолга должина. Јуниорс туничен пуловер качулка од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите