.

.

Женски Есенски Модни Дуксери Zpanxa За Жени Обични Крпеница Дуксер Со Качулка Пуловер На Блуза Лесна Лабава Јакна Надворешна Облека Виолетова XL

Женски Есенски Модни Дуксери Zpanxa За Жени Обични Крпеница Дуксер Со Качулка Пуловер На Блуза Лесна Лабава Јакна Надворешна

DEN 479.68
Износ

Женска Есенска Мода 2023 Дуксери Zpanxa За Жени Обични Крпеница Дуксер Со Качулка Пуловер На Блуза Лесна Лабава Јакна Надворешна Облека Виолетова Xlfeaures : . Материјал : памук, полиестер и спандекс, лесен, мек и дише, ве одржува топло во fall и зима.Дизајн : Преголем дуксер, јака за рамо, мало истегнување, џемпер со долги ракави, есенски тимови за жени, мода и секојдневен стил, лабаво вклопување, лесен. Внатре е густ и навистина мек, стандардна големина, дуксер кој оди со се.Натпревар : нашиот женски пуловер дуксер е лесен за спарување со секојдневни панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во fall и зима. Вие исто така може да одговара на нешто што ви се допаѓа внатре, како резервоарот врвот, култура врвот,. елек, итн.Прилика : оваа fall модни дуксери за жени, погодни за секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога. Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство.Совети : ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не. Сезона : Пролет, fall и зима пол : Жени, женски стил : Секојдневен,Моден,тренд должина на Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Дуксери За Женска Големина : XL US : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128cm/50.39" Ракав : 65cm/25.59" Должина : 71cm/27.95" дуксери за жени,женски дуксери, преголеми Дуксери За Жени, Женски Качулки Со Патент. Дуксер За Жени, Женски Дуксер, Исечени Дуксери За Жени, Дуксери за Жени Лабаво Вклопување. Зимски Палта За Жени, Женски Зимски Палта, Женски Палта Зимски Клиренс, Женски Палта. Оваа лесна качулка е мека и удобна за носење, ткаенина од дрес, која е пријатна, топла и Издржлива. Мода, секојдневен и шармантен стил дуксер за дуксери за жени, женски модни врвови за пуловер, апсолутно прекрасен стилски.

R

Им се допаѓа и на купувачите