.

.

Готју Женски Три-Парче Бикини Поставува Секси Халтер Тенок Ремени Сплит Костим За Капење Костим За Капење

Готју Женски Три-Парче Бикини Поставува Секси Халтер Тенок Ремени Сплит Костим За Капење Костим За Капење

DEN 319.84
Износ

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благодарам!Материјал : 100% Најлонсезона : Пролет; Лето; Есенска Дебелина : Стандардна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Деколте Без Ракави : Халтерпетер : Цврст Стил На Боја : Секси; Лежерно што добивате : 3 Парчиња Костими За Капење Ве Молиме Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од,Туку И Треба Да Го Референцирате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Големина : С Биста : 70см/27.56" Половината : 69см/27.17" Колк : 74см/29.13" Големина : М Биста : 74см/29.13" Половината : 73см/28.74" Колк : 78см/30.71" Големина : Л Биста : 79см/31.10" Половината : 78см/30.71" Колк : 83см/32.68" големина : xl биста : 84см/33.07" половината : 83см/32.68" колк : 88см/34.65" големина : xxl Биста : 89см/35.04" Половината : 88см/34.65" Колк : 93см/36.61" внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. 100% Најлон.Мазна ткаенина, еластична, про-кожа, издржлива, го прави лесен и многу удобен за носење. Карактеристики : Триделен Костим за Капење За Жени, Секси Летно Бикини Со Оглавник, Со Поместени Чаши, Еднобојна Боја, Дизајн на Спојување, Високо Истегнување, Ултра Шик и Симпатична. Погоден за костими за капење, облека за плажа, забава во базен, релаксирање, сончање, одмор, одмор. За Полнење Чаши : Со Отстранливи Поместени Чаши. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите.

R

Им се допаѓа и на купувачите