.

.

Едноставност плетен шифон руфле 1,5 x10yd-црна

Едноставност плетен шифон руфле 1,5 x10yd-црна

DEN 239.84
Износ

Едноставноста- чистата шифон руфла. Плетиран шифонски рафле, додава светло, воздушно разубавување на чисти блузи, фустани, детска облека и третмани со прозорци. Машина за перење. Висина : 1,5 инчи. Доаѓа 10 јарди на целосен ролна. Увезени. Едноставноста плетиран шифон руфле 1,5 "x10yd-црна.

R

Им се допаѓа и на купувачите