.

.

Gwen Studios Black Fau Fau Faute Metal Studed Trim, мали сребрени столпчиња, 3 8 дворови

Gwen Studios Black Fau Fau Faute Metal Studed Trim, мали сребрени столпчиња, 3 8 дворови

DEN 241.60
Износ

Gwen Studios Black Faux Leather Ribbon Trim има мали сребрени метални столпчиња, совршени за занаетчиски, костуми и декор проекти. Мерки за обложување на кожени мерки 3/8 "широки од 2 јарди. , украси и модна облека. Оди смело со Gwen Studios Faux кожа трим! Gwen Studios Black Faux кожа Trim, 2 јарди. 3/8 "Faux кожа трим има 3 реда мали сребрени столпчиња. Црната кожа од кожа има меко чувство на велур. Одлично за костуми, торби и додатоци. Metal Studeded Trim е забавен додаток на занаети и накит. Користете кожа слична на кожа како густ кабел за накит Boho. Додадете трим на панк мода, висока мода и декор. Користете трим како украс или дизајнерски акцент. Нега на кожна лента од кожна лента : самото место за миење или миење на рацете.

R

Им се допаѓа и на купувачите