.

.

Најлонски ленти, занаети од Аванти, руменило розово, 1 2 “, продадени по двор

Најлонски ленти, занаети од Аванти, руменило розово, 1 2 “, продадени по двор

DEN 319.84
Износ

Надградете ги вашите проекти за занаетчиство со руменило розови најлонски лаки на Avanti Crafts. Оваа разноврсна чипка со широка чипка 1 1/2 "(38мм) е совршена за додавање на елеганција на облека, додатоци и украси за домови. Секоја набавка вклучува двор со висококвалитетна најлонска чипка, обезбедувајќи изобилство на материјал за вашите креативни напори. Смилената руменило Розовата сенка надополнува разни стилови и носи допир на софистицираност на вашите занаети. Занает со доверба со употреба на премиум најлонските лаки на Avanti Crafts за непречена и стилска завршница. Премиум квалитет : Avanti Crafts нуди трајни и висококвалитетни најлонски ленти во смирувачки блесок розова розова боја Боја, совршена за разни проекти за занаетчиство . разноврсна ширина : ширина 1 1/2 “(38мм) ја прави оваа чипка идеална за украсување облека, додатоци, декор за домови и повеќе . Остана двор : Секоја набавка вклучува двор од најлон чипка , Обезбедување доволно материјал за повеќе креативни напори . Стилски и елегантен : Руменило розовата сенка додава допир на софистицираност на вашите занаети, покачувајќи го целокупниот изглед на вашите проекти . Лесен за употреба : Најлонските ленти на Avanti Crafts се лесни за работа со , Обезбедување на лесна и професионална завршница во вашите проекти за DIY.

R

Им се допаѓа и на купувачите