.

.

Најлонски ленти, занаети од Аванти, елегантно бело, 2 “, продадени по двор

Најлонски ленти, занаети од Аванти, елегантно бело, 2 “, продадени по двор

DEN 2.67
Износ

Воведување на најлонските ленти на Avanti Crafts во елегантно бело, разноврсен и исклучителен додаток на вашите креативни напори. Изработени со прецизност и издржливост, овие ленти се совршени за проекти за шиење, занаетчиство и DIY. Ширина од 2 "(50мм) нуди голема флексибилност, додека се продава по двор ви овозможува да ја прилагодите должината за да одговараат на вашите потреби. Подигнете ги вашите дизајни со допир на елеганција и софистицираност, правејќи ги идеални за украси за облека, додатоци и дома decor. Bring your artistic visions to life with these premium-quality Nylon Laces. Premium Nylon Laces : Avanti Crafts' Elegant White nylon laces are crafted with high-quality materials, ensuring durability and longevity in your creative projects. Versatile Crafting Material : With Ширина од 2 "(50мм), овие ленти се совршени за широк спектар на апликации, вклучувајќи шиење, украси за облека, додатоци и украси за домови . Продадени по двор : Прилагодете ја должината на лентите за да одговараат на вашите уникатни барања за проектот, Овозможувајќи ви да создадете сложени дизајни и акценти со леснотија . Елегантна бела сенка : чистата бела боја испушта софистицираност и елеганција, додавајќи допир на рафинирана убавина на вашите креации . Бескрајна креативност : Нека вашата имагинација работи дива додека експериментирате со овие најлон Лејси, правејќи ги идеални и за почетници и за искусни занаетчии кои бараат да додадат допир на шарм во нивните проекти.

R

Им се допаѓа и на купувачите