.

.

Едноставност Дејзи чипка 1.5 x12yd-црна

Едноставност Дејзи чипка 1.5 x12yd-црна

DEN 191.84
Износ

Trim Trim Trim е совршена за занаети, декор, облека и многу повеќе! Овој пакет содржи 12 јарди од чипка од 1,5 инчи (100% најлон.) Машината за миење ладно, не бели, не милувајте суво ниско, не железо, не исушете чисто. Достапно во најразлични бои, секоја се продава одделно. Увезени. Едноставноста Дејзи чипка 1,5 "x12yd-црна.

R

Им се допаѓа и на купувачите