.

.

Offray 1,5 Природна беж Венеција чипка трим, дворови, секоја од нив

Offray 1,5 Природна беж Венеција чипка трим, дворови, секоја од нив

DEN 239.84
Износ

Офрајските трими се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини. Изберете совршена лента за занаетчиство, украсување, шиење, венци, цветни аранжмани, лакови за коса, завиткување на подароци и многу повеќе. Offray нуди широка палета на бои затоа што знаеме дека наоѓањето трим што е само вистинската боја е клучно за вашите занаетчиски проекти, цветни аранжмани и многу повеќе. Секогаш можете да најдете креативна употреба за Trim Offray! Без разлика дали вашата страст е занает или шиење, ние нудиме лента за да ги задоволи вашите потреби. Завршете ја колекцијата за материјали за шиење со асортиман на облици на офрај. Изберете од широк избор на не-жични бои и текстури што ќе надополнат кој било од вашите проекти за шиење. Лента е суштински дел од вашите занаетчиски материјали кога планирате посебен настан. Без разлика дали се справувате со украси, цвеќиња или фаворити, ќе најдете бесконечни намени за лента.

R

Им се допаѓа и на купувачите