.

.

Gwen Studios Black Fau Fau Faute Metal Studed Trim, квадратни златни столпчиња, 5 16 дворови

Gwen Studios Black Fau Fau Faute Metal Studed Trim, квадратни златни столпчиња, 5 16 дворови

DEN 3.33
Износ

Gwen Studios Black Faux Leather Ribbon Trim има големи, квадратни златни метални столпчиња, совршени за занаетчиски, костуми и декор проекти. Faux кожа за обложување мерки 5/16 "широки долги 6 стапки (2 јарди). Нашата лигата за кожа може да се користи како ленти за тота и чанта, за снимање накит и како облеката. да се користи за шиење, занаети и домашни перници, мебел и модна облека. Оди смело со Gwen Studios Faux Leather Trim! Gwen Studios Black Faux Trim, 2 јарди. 5/16 "Faux кожа исечоци е нагласена со златни метални плоштади. Црната кожа од кожа има меко чувство на велур. Одлично за костуми, торби и додатоци. Забавно додавање на занаети и правење накит. Користете кожа слична на кожа како густ кабел за накит Boho. Додадете ја факс -велур трим на панк мода, висока мода и декор. Користете трим како украс или дизајнерски акцент. Нега на кожна лента од кожна лента : самото место за миење или миење на рацете.

R

Им се допаѓа и на купувачите