.

.

Додатоци за надвор

Додатоци за надвор

DEN 0.67
Износ

Offray нуди широка палета на бои затоа што наоѓањето додаток што е само вистинската боја е клучно за вашите занаетчиски проекти, цветни аранжмани и додавање на коса. Од пред -лакови до деликатни цветни акценти до пенливи скапоцени камења, додатоците за офрај се совршени за додавање на елегантен допир на акценти на венчавки и матурски, цвеќиња или фаворити, украси и многу повеќе. Завршете ја колекцијата за материјали за шиење со асортиман на додатоци за offray. Findе најдете бесконечни намени за додатоци. 100% полиестер. Цут изработен од Тул и Сатен. Совршен додаток за правење ленти за глава и други специјални проекти за DIY. Моден и прилично три кластер на цут со скапоцени камења и бисери во центарот.

R

Им се допаѓа и на купувачите