.

.

Пом - Пом раб 1 8yd - вар, жолта и тиркизна

Пом - Пом раб 1 8yd - вар, жолта и тиркизна

DEN 319.84
Износ

Забавни дополнувања за додавање на вашата облека и изработка на проекти! Достапно во најразлични бои, секоја се продава одделно. Овој пакет содржи 8 јарди од 1 инчен пом-пом-раб. 100% полиестер. Грижа : Машинско миење ладно, не бели, не ми се сува ниско, не пеглајте, не исушете чисто. Увезени. Пом - Пом раб 1 "x 8yd - вар, жолта и тиркизна.

R

Им се допаѓа и на купувачите