.

.

Патување Колекција Жени Евертон Тру Удобност Пена Отворен Пети Високи Стилето Пумпи

Патување Колекција Жени Евертон Тру Удобност Пена Отворен Пети Високи Стилето Пумпи

DEN 480.00
Износ

Безбедно скријте ги вашите пари и сјај за усни без раце со Колекцијата Евертон По Патување. Оваа потпетица со прерамки се одликува со влошка од пена за Удобност од 4 мм и потпетица за стилето за лифт што може да се оди. Отворен квадратен прст и отстранлива торбичка на глуждот смело се натпреваруваат овој вегански кожен дизајн. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 4-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

R

Им се допаѓа и на купувачите