.

.

Патување Колекција Жени Кора Тру Удобност Пена Отворен Пети Средината Стилето Пумпи

Патување Колекција Жени Кора Тру Удобност Пена Отворен Пети Средината Стилето Пумпи

DEN 1.67
Износ

Заслепете ги сите во собата Со кораа потпетици Со Колекција На Патувања. Овој формален стил нуди долготрајна удобност со своите меки вештачки материјали и влошка за удобност од 4 мм. Деталите со повеќе ремени покриени со треперливи кристали го прават изгледот вистински затворач за шоу. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : вештачки. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

R

Им се допаѓа и на купувачите