.

.

КОЛЕКЦИЈА Женски Црн Затворен Ремен За Глуждот На Задната Пета Прилагодлив Ремен Локсли Шилести Прсти Пумпи За Облекување Со Брава М

КОЛЕКЦИЈА Женски Црн Затворен Ремен За Глуждот На Задната Пета Прилагодлив Ремен Локсли Шилести Прсти Пумпи За Облекување Со

DEN 640.00
Износ

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД КОЛЕКЦИЈАТА ПАТУВАЊА и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги понудат. Ќе најдете разноврсни трендови на гардероба кои ќе изгледаат совршено со разни тимови и прилики. Без разлика дали ќе се водат за исчезнати нешто модерно, повик, ИЛИ ШИК КОЛЕКЦИЈА ПАТУВАЊЕ има избор вашиот плакар, и вие, се чека за! ПАТУВАЊЕ КОЛЕКЦИЈА. Повод : Фустан. Големина : 10 М. Материјал : ВЕШТАЧКИ. Боја : Црна. Пета. Пумпа. Затворена Задна Пета. Ремен За Глуждот. Прилагодлив Ремен. Тока. Висина На Петицата : 3.5. Тип На Пета : Стилето.

R

Им се допаѓа и на купувачите