.

.

Предна Пешачка Женска Пумпа За Облекување Лизгање На Штикли Од Стилето Пумпи Со Шилести Пети Свадбени Лесни Чевли Дами Сјај Д ' Орсеј Чевли Црна 5.5

Предна Пешачка Женска Пумпа За Облекување Лизгање На Штикли Од Стилето Пумпи Со Шилести Пети Свадбени Лесни Чевли Дами Сјај

DEN 1.33
Износ

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Стилето Пета, Фустан Чевли, Фустан Пумпи, Пумпи Чевли, Високи Потпетици Тип На Шема : Еднобојна, Сјајна Боја : Црна, Бела, Црвена, Сина, Златна, Сребрена, Шампањ, Светла Шарена(Опционална)Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8.5, САД 8.5, САД 9, САД 10 (следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон : Тип На Гумена Пета : Прицврстување На Стилета : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Шилеста Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневна, Работна Канцеларија, Шопинг, Дружење, Дневно, Внатрешно, НАДВОРЕШНО, ПРАЗНИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1.Висина На петицата : секси високата пета за жени има потпетица од стилето, може совршено да ја покаже вашата секси и фигура.2.Удобни и Издржливи : нашите сандали со потпетици со затворени прсти се особено различни во дарежливото амортизирање и пошироката кутија за прсти,кои обезбедуваат целодневно удобно одење. Покрај тоа, издржливиот гумен ѓон обезбедува безбедно одење и нелизгање.3.Трендовски Дизајн : Чувајте го во мода со чевли со пумпа за прсти, извонреден светкав вамп за дополнителен допир на шик стил. Парот пумпи се најкласичниот дизајн, но никогаш не излегуваат од мода и сигурно ќе вртат глави каде и да одите.4.Најдобар Избор : Таков пар женски високи потпетици не е само мода што мора да ја имаат модерните гардероби, туку и совршен подарок за љубовниците, семејството и пријателите.Содржина на пакетот : 1 Пар Пумпи За Потпетици За Жени (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Овие Пумпи За Пети Се Изработени од Сјаен Стп Материјал, Мазни и Удобни, се Лесни И Флексибилни Чевли со Елегантен, Стилски и Извонреден Изглед. Карактеристики : Овие Штикли Од Стилето За Жени Со Витка Силуета Со Секси Зашилен Прст И Светкав Вампир, А Високите Потпетици Од Стилето Ви Даваат Поттик Од Неколку Инчи На Вашата Рамка и Ги Издолжуваат Нозете За Елеганција со Секој Чекор. Стабилна Пета : Висока Пета од 7 см/2,76 инчи, За Да Создадете Стабилна Пета, Со Удобен Дизајн На Пета, Удобна За Носење Без Замор На Нозете, Без Стрес За Забава, Свадба, Вечер, Свечени Прилики Итн. Удобност : Овие Удобни Стилети Со Високи Потпетици Дизајнирани Со Ултра мека и Удобна Постава, Надворешен Ѓон отпорен на Лизгање За Стабилни и Безбедни Чекори Идеално Би Можеле Да Ја Донесат Вашата Доверба Во Секој Чекор Кога Стоите Во нив До каде било. Прилика : Овие Стилети Потпетици Идеални За Работа, Забава, Вечер, Шопинг, Пешачење, Канцеларија, Секојдневни или Свечени Прилики и Како Подарок.

R

Им се допаѓа и на купувачите