.

.

Патување Колекција Жени Шиза Мазги Високи Пумпи За Прсти Со Шило

Патување Колекција Жени Шиза Мазги Високи Пумпи За Прсти Со Шило

DEN 351.84
Износ

Сонливо парче изјава што им е потребно на сите, Колекцијата Шиза пета По Патување. Оваа иконска мазга за лизгање е изработена со еластична веганска кожа и влошка со полнење. Штиклата од стилето го поддржува овој дизајн со зашилени прсти за модерен изглед. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 3 1/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

R

Им се допаѓа и на купувачите