.

.

Кроковок Женски Стилето Пета Зашилени Пумпи За Пети Чевли За Фустани Со Потпетици Дами Високи Потпетици Формално Лесно Лизгање На Темно Црвено 7

Кроковок Женски Стилето Пета Зашилени Пумпи За Пети Чевли За Фустани Со Потпетици Дами Високи Потпетици Формално Лесно Лизгање

DEN 335.84
Износ

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Стилето Пета, Фустан Чевли, Пумпи, Висока Потпетица Тип На Шема : Цврста Боја : жолта, црвена, црна, зелена, црна, виолетова, розова, темно црвена, сива (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете Ве молиме)Горен Материјал : Вештачки Материјал Од Велур Ѓон : Тип На Гумена Пета : Прицврстување На Стилета : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Зашилена Цевка : Ниска Сезона : пролет, лето, fall, зимски прилики : секојдневна, работна канцеларија, шопинг, Дружење, Секојдневно, ВНАТРЕШНО, НАДВОРЕШНО, ПРАЗНИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1.Висина На петицата : секси високата пета за жени има потпетица од стилето, може совршено да ја покаже вашата секси и фигура2.Удобни и Издржливи : нашите пумпи со затворени пети се со облога погодна за кожата која обезбедува целодневно удобно одење. Покрај тоа, издржливиот гумен ѓон обезбедува безбедно одење и нелизга3.Трендовски Дизајн : Чувајте го едноставно со чевли со пумпа за прсти, дизајнирани со шик стил во цврста боја. Парот пумпи се најкласичниот дизајн, но никогаш не излегуваат од мода и сигурно ќе вртат глави каде и да одите.4.Најдобар Избор : Таков пар женски високи потпетици не се само модните задолжителни работи за модерните гардероби, туку и совршен подарок за љубовниците, семејството и пријателите.Содржина на пакетот : 1 Пар Стилето Пета (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Овие Пумпи За Потпетици Се Изработени од Мек Вештачки Велур Материјал, Мазни и Удобни, се Лесни И Флексибилни Чевли со Елегантен, Стилски и Извонреден Изглед. Карактеристики : Овие Штикли Од Стилето За Жени Со Витка Силуета Со Секси Зашилен Прст, А Високите Потпетици Од Стилето Ви Даваат Поттик Од Неколку Инчи На Вашата Рамка и Ги Издолжуваат Нозете за Елеганција со секој Чекор. Стабилна Пета : Висока Пета од 9 см/3,54 инчи, За Да Создадете Стабилна Пета, Со Удобен Дизајн на Пета, Удобна За Носење Без Замор На Нозете, Без Стрес за Одење, Пазарење и Работа. Удобност : Овие Удобни Стилети Со Високи Потпетици Дизајнирани Со кожна и Удобна Постава, Надворешен Ѓон отпорен на Лизгање За Стабилни и Безбедни Чекори Идеално Би Можеле Да Ја Донесат Вашата Доверба Во Секој Чекор Кога Стоите Во нив До каде било. Прилика : Овие Стилети Потпетици Идеални За Работа, Забава, Возење, Шопинг, Пешачење, Секојдневно Носење, Секојдневни Прилики и Како Подарок.

R

Им се допаѓа и на купувачите