.

.

Патување Колекција Жени Бахар Прашка Назад Зашилени Пумпи За Прсти

Патување Колекција Жени Бахар Прашка Назад Зашилени Пумпи За Прсти

DEN 590.72
Износ

Бахарската штикла од Колекцијата Патување ќе биде совршен чевел за работа или тој облечен, но секојдневен семеен настан на кој можеби ќе треба да присуствувате. Со нивниот прекрасен плетен платнен материјал, прашка назад, ремен за глуждот, детал за јазол, затворање на влечење и зашилен прст, ќе го комплетира вашиот изглед и ќе ве натера да излезете од вратата со поттик на доверба. Ватиран влошка го комплетира изгледот за да се чувствувате најдобро во стилот, без разлика колку долго ќе трае вашата ноќ. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горниот Материјал : Ткаенина. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горниот Материјал : Ткаенина. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горниот Материјал : Ткаенина. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите