.

.

Патување Колекција Жени Дабни Тру Удобност Пена Висока Пета Зашилени Пети Пумпи

Патување Колекција Жени Дабни Тру Удобност Пена Висока Пета Зашилени Пети Пумпи

DEN 480.00
Износ

Пумпите Dabine од Колекцијата Journee имаат влошка од пена од 4 mm tru comfort што ќе ги остави вашите стапала да се чувствуваат поудобно од кога било додека ве одржуваат во стил со нивниот метален материјал и иридентни бои. Силуетата со лизгање и безвременскиот зашилен прст ги прават совршена мешавина на модерни и класични. Висина на петицата : 4-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

R

Им се допаѓа и на купувачите