.

.

Патување Колекција Жени Диора Пумпи За Стилето Со Отворени Прсти

Патување Колекција Жени Диора Пумпи За Стилето Со Отворени Прсти

DEN 560.00
Износ

Додадете привлечен талент на вашиот изглед Со Диора Со Колекција На Патувања. Овој дизајн на слајд се одликува со еластична веганска кожа и обложена подножје за леснотија и удобност. Тенка пета со молив и детал за јазол на ременот го комплетираат дизајнот за шик изглед. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 3 1/2-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Еден Бенд. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите