.

.

Патување Колекција Жени Одете Тру Удобност Пена Пена Пета Со Отворени Прсти Пумпи

Патување Колекција Жени Одете Тру Удобност Пена Пена Пета Со Отворени Прсти Пумпи

DEN 480.00
Износ

Нашите штикли од стилето од Колекцијата Патување ќе ја зголемат вашата самодоверба со тоа колку комплименти ќе добиете. Овој стил може да стане ваш нов омилен со своето меко веганско крзно, ременот за глуждот и бравата и отворената форма на квадратни прсти. Како бонус, нивната влошка од 4 mm tru comfort quomfort ќе ги остави вашите стапала да се чувствуваат поудобно од кога било. Висина на петицата : 3 1/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Вештачко Крзно. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3 1/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Вештачко Крзно. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3 1/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Вештачко Крзно. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите