.

.

Женски Сандали Со Пета Со Отворени Прсти Сандали Со Ремени За Глуждот Стилето Потпетици Фустан Пумпа Чевли За Дами Портокал 8

Женски Сандали Со Пета Со Отворени Прсти Сандали Со Ремени За Глуждот Стилето Потпетици Фустан Пумпа Чевли За Дами Портокал

DEN 550.24
Износ

Летните сандали со потпетици за дами се едноставен и нежен дизајн, создадоа класичен изглед и удобно вклопување. Совршена висина на петицата за жени цел ден удобна и флексибилна ткаенина чувајте ги стапалата секогаш суви и ладни.Шупливи ремени и прилагодливи токи, постабилни, лесни. Дизајн на Потпетица од стилето : со елегантна потпетица од стилето, софистициран глужд и вкрстени ремени и отворен прст, ремените високи до глуждот прават вашите нозе да изгледаат подолги и потенок. Тим За Истражување И Развој Материјал За Синтеза : ткаенината е изработена удобна синтетичка кожа,која е удобна и дише дупките во голема мера го подобруваат ефектот на вентилација, Удобните внатрешни, задебелени латекс влошки, меките и удобни горните стапала . Издржлив Висококвалитетен Гумен Ѓон : надворешен ѓон Отпорен На абење Против лизгање со дизајн на текстура против лизгање во голема мера го подобрува зафатот и ефектот против лизгање . Модерен и Секси Стил : Извонредните штикли од стилето ги прават чевлите флексибилни и ги издолжуваат линиите на нозете, истакнувајќи ја женственоста повеќе, лесни, лесни за облекување и соблекување, елегантни и шармантни . Погоден За Сите Прилики : Погоден за секојдневно, пешачење, затворен простор, одмор, шоу, танцување, свадба, забави, настап, секојдневен итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите