.

.

Тенми Дами Фустан Чевли Чипка До Сандали Стилето Прерамки Сандала Лето Високи Потпетици Жени Секси Мода Пумпи Црна 9

Тенми Дами Фустан Чевли Чипка До Сандали Стилето Прерамки Сандала Лето Високи Потпетици Жени Секси Мода Пумпи Црна 9

DEN 367.84
Износ

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Сандали Со Високи Потпетици, Сандали За Фустани, Сандали Со Стилето, Сандали За Фустани, Сандали Со Врвки, Сандали Со Прерамки, Тип На Шема На Фустани : Бои Во Еднобојна Боја : Бела, Црна (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)горен материјал : Материјал За Пуутсол : Тип На Гумена Пета : Стилето, 10,5 См/4,13 Инфектирање : Тип На Чипка На Прсти : Висина На Отворена Цевка : Ниска Сезона : Лето : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, Празник, Плажа, ЗАБАВА, СВАДБЕНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Сандали Со штикли од стилето за жени, сандали со прерамки, сандали со високи потпетици со врвки, затворање со врвка за прилагодливо вклопување. 2. Стилски стилето пета сандала кој прашка, отворен ѕиркаат пети, глуждот лента, стилето висока пета.3. Ремен завиткајте околу глуждот и телето за прилагодено носење секој пат.4. Стилето и Висока Пета : овие сандали со високи потпетици можат да ја покажат вашата секси и фигура до совршенство, да ги издолжат нозете и лесно да го занишаат секој фустан, жан или здолниште!4. Совршен за забава, работа, состанок, свадба, вечер, патување, дневни или други специјални прилики.Содржина на пакетот : 1 Пар Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1СМ=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ДИЗАЈН : Сандали Со Прерамки, дизајн со високи потпетици и ремени за глуждот, дамски фустан во моден стил пумпи чевли, практични и лесни за совпаѓање. СТИЛЕТО ПЕТА : Висина : 10,5 см/4,13 инчи. Секси стилето сандали. Совршена висина на петицата за да направите модна облека напред, додека сепак сте доволно удобни за носење дење или ноќе. ШАРМАНТНИ И СЕКСИ ЕЛЕМЕНТИ : Овие сандали со високи потпетици со врвка нагоре и ѕиркаат ќе ве направат различни од другите. Сите елементи се подготвени да направат да изгледате попривлечно. СТАБИЛЕН И ИЗДРЖЛИВ : Одликувајќи се со гумениот ѓон, овие потпетици со отворени прсти имаат добри перформанси против лизгање и носење што ви овозможуваат да го направите секој чекор со доверба и да танцувате грациозно. ПРИЛИКИ : Сандалите со Високи потпетици со Прерамки прават да изгледате тренди и елегантно, совршено за свадба, забава, фустан, коктел, шопинг, патување, одмор.

R

Им се допаѓа и на купувачите