.

.

Патување Колекција Женски Камбер Тру Удобност Пена Отворен Пети Високи Стилето Пумпи

Патување Колекција Женски Камбер Тру Удобност Пена Отворен Пети Високи Стилето Пумпи

DEN 1.67
Износ

Стил на привлекување внимание што ќе сакате да го носите секој ден, Колекцијата Камбер По Патување. Оваа лизгачка пета содржи вегански кожни горни делови детални со рушинг и отворен прст. Супер поддржувачко подножје од пена за Удобност од 4 мм, го завршува дизајнот за удобно, но покачено вклопување. Висина на петицата : 4-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Еден Бенд. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

R

Им се допаѓа и на купувачите