.

.

Санвиглор Дами Фустан Чевли Високи Потпетици Стилето Потпетици Се Лизгаат На Пумпи Секојдневен Моден Комфор Невестински Зашилен Прст Шампањ Боја 12С

Санвиглор Дами Фустан Чевли Високи Потпетици Стилето Потпетици Се Лизгаат На Пумпи Секојдневен Моден Комфор Невестински Зашилен

DEN 639.84
Износ

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Штикли Од Стилето, Пумпи, Чевли За Облекување, Високи Потпетици, Пумпи Со Високи Потпетици, Пумпи За Облекување, Невестински Чевли Тип На Шема : Цврста Боја : Бела 7см, бела 9см, шампањ 7см, шампањ 9см (По Избор)Големина : САД 12С, САД 13С, САД 1Ј, САД 2Ј, САД 2.5 И, САД 3Ј, сад 5.5, Сад 6, Сад 7, Сад 7.5, Сад 8, Сад 8.5, Сад 9 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон : Тип На Гумена Пета : Стилето Висока Потпетица : Лизгање на типот на прсти : зашилена висина на цевката : низок врв сезона : пролет, лето, fall, Зимски Прилики : СЕКОЈДНЕВНА, РАБОТНА КАНЦЕЛАРИЈА, ШОПИНГ, ДРУЖЕЊЕ, СЕКОЈДНЕВНО, ВНАТРЕШНО, НАДВОРЕШНО, празниккарактеристики : 1. Висина На петицата : секси високата пета за жени има потпетица од стилето, може совршено да ја покаже вашата секси и фигура.2. Удобни и Издржливи : нашите пумпи со затворени пети се со поставата погодна за кожата,кои обезбедуваат целодневно удобно одење. Покрај тоа, издржливиот гумен ѓон обезбедува безбедно одење и нелизгање.3. Трендовски Дизајн : Чувајте го едноставно со чевли со пумпа за облекување, дизајнирани со шилести прсти и цврста боја за дополнителен допир на шик стил. Парот пумпи се најкласичниот дизајн, но никогаш не излегуваат од мода и сигурно ќе вртат глави каде и да одите.4. Најдобар Избор : Таков пар женски пумпи со високи потпетици не се само модните задолжителни работи за модерните гардероби, туку и совршен подарок за љубовниците, семејството и пријателите.Содржина на пакетот : 1 Пар Пумпи За Потпетици (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Овие Пумпи За Потпетици Се Изработени од Мек Сатенски Материјал, Мазни и Удобни, се Лесни И Флексибилни Чевли со Елегантен, Стилски и Извонреден Изглед. Карактеристики : Овие Штикли Од Стилето За Жени Со Витка Силуета Со Секси Зашилен Прст, А Високите Потпетици Од Стилето Ви Даваат Поттик Од Неколку Инчи На Вашата Рамка и Ги Издолжуваат Нозете за Елеганција со секој Чекор. Стабилна Пета : Стилето Висока Пета, За Да Создадете Стабилна Пета, Со Удобен Дизајн На Пета, Удобен За Носење Без Замор На Стапалата, Ѓон Против лизгање Со Одлична Влечна Сила и Зафат Ја Подобрува Вашата Стабилност. Удобност : Овие Удобни Стилети Со Високи Потпетици Дизајнирани Со пријатна и Удобна Постава за Кожата, Совршено Се Совпаѓаат Со Вашите Стапала, Удобно И Самоуверено Искуство за Носење За Цел ден. Прилика : Високите Пумпи За Потпетици Од Стилето Се Совршен Придружник или Жени, Разноврсни За Видови Облека, Можете да Присуствувате на Секоја Пригода, Како Што Се Состанок, Свадба, Забава, Вечер, Топка И Така Натаму.

R

Им се допаѓа и на купувачите