.

.

Кроковок Женски Фустан Пумпа Пумпи Со Високи Потпетици Шилести Потпетици Потпетици Дами Сандали Со Потпетици Забава Секси Чевли Од Кристал Светло Злато 5.5

Кроковок Женски Фустан Пумпа Пумпи Со Високи Потпетици Шилести Потпетици Потпетици Дами Сандали Со Потпетици Забава Секси Чевли

DEN 0.67
Износ

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Стилето Пета, Фустан Чевли, Фустан Пумпи, Пумпи Чевли, Високи Потпетици Тип На Шема : Цврста Боја : Црвена, Зелена, Црна, Розова, Сребрена, Сива, Светло Златна (По Избор)Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 9, САД 10 (Следете ја табелата со големини За да изберете ве молиме)горен Материјал : Материјал За Ѓон : Тип На Гумена Пета : Прицврстување На Стилета : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Шилеста Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневна, Работна Канцеларија, Шопинг, Дружење, Секојдневно, внатрешно, НАДВОРЕШНО, ПРАЗНИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1.Висина На петицата : секси високата пета за жени има потпетица од стилето, може совршено да ја покаже вашата секси и фигура2.Удобни и Издржливи : нашите сандали со потпетици со затворени прсти се особено различни во дарежливото амортизирање и пошироката кутија за прсти,кои обезбедуваат целодневно удобно одење. Покрај тоа, издржливиот гумен ѓон обезбедува безбедно одење и нелизга3.Трендовски Дизајн : Чувајте го во мода со шилести прсти и чевли со пумпа за декор од кристал. Парот пумпи се најкласичниот дизајн, но никогаш не излегуваат од мода и сигурно ќе вртат глави каде и да одите.4.Најдобар Избор : Таков пар женски високи потпетици не е само мода што мора да ја имаат модерните гардероби, туку и совршен подарок за љубовниците, семејството и пријателите.Содржина на пакетот : 1 Пар Стилето Потпетици За Жени (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Овие Пумпи За Потпетици Се Изработени од Сатенски Материјал, Мазни и Удобни, се Лесни И Флексибилни Чевли со Елегантен, Стилски и Извонреден Изглед. Карактеристики : Овие Штикли Од Стилето За Жени Со Витка Силуета Со Секси Зашилен Прст И Сјаен Декор од Кристал, А Високите Потпетици Од Стилето Ви Даваат Поттик Од Неколку Инчи На Вашата Рамка и Ги Издолжуваат Нозете За Елеганција со Секој Чекор. Стабилна Пета : Висока Пета Од 10 см/3,94 инчи, За Да Создадете Стабилна Пета, Со Удобен Дизајн на Пета, Удобна За Носење Без Замор На Нозете, Без Стрес за Забава, Свадба и Вечер. Удобност : Овие Удобни Стилети Со Високи Потпетици Дизајнирани Со Ултра мека и Удобна Постава, Надворешен Ѓон отпорен на Лизгање За Стабилни и Безбедни Чекори Идеално Би Можеле Да Ја Донесат Вашата Доверба Во Секој Чекор Кога Стоите Во нив До каде било. Прилика : Овие Стилети Потпетици Идеални За Работа, Забава, Возење, Шопинг, Пешачење, Секојдневно Носење, Секојдневни Прилики и Како Подарок.

R

Им се допаѓа и на купувачите